Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

A máme tu ĎALŠIU vianočnú PIESEŇ: Sima Martausová predstavila skladbu Tancujú zvony!

Radosť, vďačnosť, lásku a samú seba vložila Sima Martausová do vianočnej skladby, ktorú nahrala so symfonickým orchestrom a dievčenským speváckym zborom.

Radosť, vďačnosť, lásku a samú seba vložila Sima Martausová do vianočnej skladby, ktorú nahrala so symfonickým orchestrom a dievčenským speváckym zborom. Pieseň Tancujú zvony sa objaví aj na jej novom albume, ktorý stihne vydať ešte do Vianoc. TASR o tom informovala PR manažérka Zuzana Valentová. Sima Martausová má tvorivé obdobie. Po nedávnych Červených poliach k filmu Správa prichádza s ďalšou novinkou. Podmanivá melódia, úprimný text a zapamätateľný refrén dokonale naladia pokojnou a radostnou atmosférou na najkrajšie sviatky v roku. Pieseň vznikla počas turné s Dievčenským speváckym zborom Slovenského rozhlasu (SRo), aranžmány pre orchester napísal Adrián Harvan, dirigentskej paličky sa zhostil Adrián Kokoš, autorkou hudby aj textu je tradične samotná Sima.

„Keďže náš nový album vychádza v zimnom období pred Vianocami, povedali sme si, že ako bonus zaradíme aj jednu vianočnú pieseň. Pôvodne sme ju s kapelou nahrali v štúdiu, neskôr sme do spolupráce prizvali symfonický orchester a dievčatá zo zboru SRo,“ uviedla pre médiá aktuálna držiteľka ocenenia OTO v kategórii speváčka.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.