Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci: Koľko stáli vaše najnovšie topánky?

Keď „ubližujeme“ nohám, ubližujeme vlastne celému telu.

Slúžia nám takmer celý život. NOHY! Mali by sme sa o ne príkladne starať. Ako? Napríklad im už od detstva dopriať kvalitnú obuv, čo ako dospeláci oceníme! 😉
Nie je jedno, čo si obujeme do práce!
To boli časy, keď sme do školy museli nosiť prezuvky. A koľkí z nás sa neprezúvali, lebo sa nám nechcelo a mali sme na nohách obuté topánky celý deň? Dýchať nemohli ani chodidlá a neskôr ani my a naše okolie, keď sme sa vyzuli.

Je veľmi dôležité, aby sme nosili správnu obuv nielen po vonku, ale aj v práci. Nohy potrebujú dýchať, no zároveň byť spevnené. Tá zabezpečí našim chodidlám maximálny komfort a poskytne potrebnú úľavu.
Nie je obuv ako obuv

Na oblečení a topánkach sa rozhodne neoplatí šetriť. Ako sa hovorí, nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci. Radšej zainvestujme a verme, že nám topánky vydržia oveľa dlhšie ako ich lacnejšie „kamarátky“. Ide o investíciu do budúcnosti.

Naše nohy by nám vedeli najlepšie povedať, ktorá obuv je pre ne TOP. Ak nás bolia, môže to byť signál, že nosíme nesprávne topánky. Bolesťami nôh trpíme všetci, nielen dospelí, ale aj deti. Niekedy naozaj stačí „len“ zmeniť obuv a kúpiť si nové topánky.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.