Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Richard Müller odkazuje: Všetko je po starom!

Vypočuj si novinku!

Richard Müller síce nedávno oslávil už 61. narodeniny, no je vo vynikajúcej životnej i umeleckej forme! Dokazuje to aj novým singlom Všetko je po starom, ktorým zároveň ohlasuje ďalší album. Nielen na tejto piesni, ale aj na celom CD, spolupracoval s osvedčenou autorskou dvojicou Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na Richarda v najlepšej forme tak, ako ho poznajú a majú ho radi. Napokon, i v tejto piesni spieva: „Mám sa dobre! Dnes aj včera, nič sa nestalo. Pretože najlepšie je, keď je všetko po starom.“

V novinke nechýba hlboký hlas, melancholická hudba a intelektuálny text, takto väčšinou fanúšikovia poznajú Richarda Müllera a v takomto móde sa nesie aj jeho novinka. Azda len hlas posadil ešte hlbšie, a tak spôsobuje ešte viac zimomriavok na chrbte.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nový album nesie názov Čierna labuť biela vrana

„Po albume 55 je to opäť spojenie s autorským tímom Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Tentokrát do tímu pribudol aj Jan P. Muchow ako producent. A aj vďaka nemu je tento album taký, aký je, vrátane autorského pričinenie spomínaného Ondřeja a tiež Petra. Jeho producentskú prácu považujem za veľmi dôležitý faktor pri vzniku albumu. Je producentom naozaj veľkého kalibru. Jeden z najlepších, s ktorými som doteraz spolupracoval,“ vraví spevák.

Singlom Richard ohlasuje nový album Čierna labuť biela vrana, na ktorom spolupracoval v tejto autorskej trojici. „Vytvorili sme album 13-tich skladieb a možno sa budem opakovať, ale z tejto spolupráce vzišiel jeden z mojich najlepších albumov,“ uzatvára.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.