Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Skladbu Island in the Stream napísala pôvodne skupina Bee Gees pre Dianu Ross. Nakoniec ju naspieval Kenny Rogers s Dolly Parton

Island in the Stream je pieseň, ktorá minulý rok v lete oslávila 39 rokov od jej vydania. Pôvodne ju napísala skupina Bee Gees pre Dianu Ross v R&B štýle, no nakoniec vyšla na albume Eyes That See in the Dark od Kennyho Rogersa. Z R&B piesne nakoniec nič nebolo, pretože ju naspieval s country ikonou Dolly Parton. Osloviť ju na spoluprácu bola veľmi dobrá voľba, pretože zo skladby sa okamžite stal populárny a veľmi obľúbený song.

V tom istom roku, a dokonca aj v rovnakom mesiaci vydania, sa pieseň dostala na priečku číslo jeden v prestížnom hudobnom rebríčku Billboard Hot 100. Poď si ju vypočuť a zaspomínaj na začiatok 80. rokov s touto skladbou, ktorá bola inšpirovaná novelou spisovateľa Ernesta Hemingwaya.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Je toto tvoj hit života? Príď si ho užiť naživo! Už v sobotu 18. marca sa spolu Petrom Kotvaldom a video djom Julom alias Pythonom vidíme v klube Insomnia v Modre na VIDEO DISCOTÉKE, na ktorej nemôžeš chýbať.

Vstupenky budú v predaji na mieste.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.