Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Neexistuje pieseň, ktorá by vystihovala pondelok viac, ako skladba Manic Monday!

V texte sa nájde asi každý.

V januári to bolo 36 rokov, odkedy vyšla pesnička Manic Monday, ktorú by sme mohli korunovať ako pieseň všetkých pondelkov. Stojí za ňou dievčenská pop-rocková skupina The Bangles, ktorá vznikla v roku 1986 v Kalifornii.

V skladbe, ktorá opisuje pocity snáď každého človeka v pondelok ráno, sa spieva: „Už je šesť hodín ráno a ja som bola práve v polovici sna. Bozkávala som Valentina v blízkosti kryštálovo modrého talianskeho pobrežia. Nemôžem však meškať, pretože mi v práci nezaplatia. Toto je jeden z tých dní, keď si želám, aby sa posteľ postlala sama, pretože je maniakálny pondelok, no ja si prajem, aby bola ešte stále len nedeľa.“

Vypočuj si túto legendárnu pesničku, ktorá ti pripomenie, že nech máš pondelok akýkoľvek, nie si v tom sám!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Táto dievčenská skupina má na svojom konte viacero hitov – do ich repertoáru patria skladby ako Walk Like an Egyptian, In Your Room, Eternal Flame.

Aj sú aj toto hity tvojho života, príď si na ne zatancovať 29. apríla 2023 v Infinity Clube v Partizánskom.  O najlepšie videohity sa postarajú DJ Julo alias Python a hlavná hviezda večera, legendárny Petr Kotvald!

Začiatok akcie je o 22:00 hod. a lístky budú v predaji na mieste.  Stôl si môžeš rezervovať  vopred TU!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.