Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Talentovaný Martin Císar prichádza s country novinkou Hľadám čo je správne!

Započúvaj sa do jeho novej pesníčky!

Martin Císar prichádza s novou skladbou Hľadám čo je správne. Tento mladý talent je známy ako popový spevák, ktorý svojím hlasom spolupracoval na niekoľkých slovenských hitoch. Jeho hlas môžeš počuť v rôznych spoluprácach s interpretmi ako je Kali, Majself alebo Strapo.

Spevák sa však netají tým, že má rád rôzne hudobné žánre, a to je počuť aj v jeho novom počine, ktorý ladil do country-pop štýlu. Jeho hlas a úprimné texty prinášajú zaručené zimomriavky, počúvaj a užívaj si.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pieseň vznikla ešte v decembri, počas Martinovho výletu do Košíc, kde navštívil aj štúdio Paul Projecta, ktorý novinku produkoval a spevák prezradil, že samotná pieseň vznikla za tri hodiny. Aj napriek tomu, že pieseň bola zložená pomerne rýchlo, umelci na nej pracovali niekoľko mesiacov. Pieseň považujú za malý experiment a Martin ju radí medzi jeho obľúbené autorské piesne.

„Mám veľmi rád country a tak nejako prirodzene vznikla v štúdiu myšlienka skúsiť niečo nové. Obaja sme boli prekvapení, ako rýchlo celý proces prebiehal. Za tri hodiny sme mali nahratý song aj s textom, čo nás presvedčilo o tom, že je to správna cesta,“ skonštatoval.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Špecifickým znakom speváka sú jeho úprimné texty, v ktorých sa nebojí prejaviť svoje emócie. „Pieseň je o hľadaní seba samého. Je to hlavne o procese hľadania, keď v nás vznikajú rôzne pochybnosti a prestávame si veriť. V texte spievam o tom, že tu nič netrvá večne a práve preto si musíme ísť za svojím cieľom, odhodiť pochybnosti a potom dokážeme všetko, čo len chceme.

Plánuje sa Martin uberať novým hudobným smerom?

„Ja mám rád rôzne žánre a nerád sa škatuľkujem, to odrážam aj vo svojej tvorbe. Rád skúšam nové veci. S istotou môžem povedať, že do country určite ešte trošku zabrdnem, nakoľko ma to veľmi baví, no nie je to momentálne smer, kam sa bude moja tvorba priamo uberať. Ale koniec koncov, pri mne človek nikdy nevie, mením názor z minúty na minútu, o tom by vám vedel povedať svoje Paul Project,“ zasmial sa Martin.

Na piesni primárne pracoval spoločne s Paul Projectom. Obaja majú za sebou niekoľko spoločných projektov a naznačili, že ich určite ešte niekoľko spoločných aj čaká.

„S Martinom máme vytvorených niekoľko skladieb, na ktorých pracujeme už cez dva roky. Myslím si, že je čas postupne tieto piesne zverejňovať. Ako som už spomínal, máme pripravených niekoľko piesní, tak verím, že sa nám ich podarí skompletizovať a vytvoriť minimálne EP,“ dodal k ich spolupráci Paul Project.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.