Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Gladiátor ťa pozýva na oslavu tridsiatky s novou rezkou skladbou Štíty Hôr

Vypočuj si novinku – má chytľavý refrén!

Obľúbená slovenská skupina Gladiator na čele s Mikom Hladkým oslávila minulý rok 30 rokov na scéne, avšak kvôli pandémii museli pripravované oslavy odložiť! Teraz je však všetkému inak a oslavovaním začínajú už túto nedeľu na klubovom turné v Kolačíne.

To však nie je to jediné, čím potešili svojich fanúšikov. Skupina vydala aj novú skladbu Štíty Hôr, ktorú si zamiluješ! Má chytľavý refrén, ktorý si budeš pospevovať – počúvaj!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pod novinku sa autorsky podpísali Gergio Babulic a Adriana Brúderová. „Adriana nám minulý rok poslala tri texty, či by sa nám nehodili. Mne sa veľmi páčili a keď som mal tvorivé obdobie, tak som si na ne spomenul a vznikla pesnička Štíty Hôr,“ povedal Georgio o vzniku novinky.

„Korona zamiešala plány všetkým, treba to brať ako fakt, takže už s tým nič nenarobíme. Treba ísť ďalej. Vybrať klubový koncertný playlist naozaj nebolo jednoduché“ hovorí Miko Hladký.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Klubové koncerty mali a majú osobnejšiu atmosféru. Predsa len sme s ľudmi v bližšom kontakte ako na veľkom pódiu, preto sme pri výbere dali na pocity, aby sa nám po tom dlhom čase hralo dobre, v pohode, a hlavne aby si ľudia s nami užili oslavy. Je to hlavne o nich, a takto sa im chceme aj poďakovať. Siahli sme aj do našich úplne najstarších albumov Babylon hotel a Cesta do neba“ dopĺňa.

Zdroj: tlačová správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.