Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nádhera! Kapela NO NAME a Božidara Turzonovová predstavili vianočnú skladbu

Pieseň Vianoce s Božidarou nahrali so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu.

Unikátne hudobné spojenie v jedinečnej vianočnej piesni. To je novinka Vianoce s Božidarou, v ktorej sa stretli skupina NO NAME a herecká legenda Božidara Turzonovová.

Pieseň nahrali spoločne so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu a premiéru mala v rámci charitatívneho galavečera Noc nádejí. Novinka je vôbec prvým duetom kapely NO NAME so slovenským interpretom za 25 rokov existencie.

Vianoce verte vždy budú stáť za to, otvoriť náruč sestrám aj bratom, pre tých čo dokážu s pokorou pripustiť, tak ľahko sa mýli a ťažko odpustí…” Spieva Igor Timko a Božidara Turzonovová vo vianočnej novinke skupiny NO NAME.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Angažovanie pani Turzonovovej v tejto piesni je výnimočné. Jej legendárny spevácky výstup, ktorý si poslucháči a diváci všeobecne pamätajú, sa spája s realizáciou muzikálu Na skle maľované. Teraz má na konte vianočnú pieseň so skupinou NO NAME.

Trošku som váhala, lebo už som dlho nespievala a v minulosti som spievala spravidla sama. Keď som však čítala ten text, ktorý ma zasiahol, tak som súhlasila. Text je úžasný a vychádza z kontextu doby a životného pocitu, v ktorom sa teraz nachádzame. Bola to krásna práca,“ prezradila Božidara Turzonovová.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.