Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kapela Peter Bič Project odkazuje: Všetko bude fajn!

Skupina Peter Bič Project predstavuje nové skladby z pripravovaného albumu.

Rovnako tiež pripravila letné koncerty, takže sa jej začína poriadne horúce pracovné leto. “ Okrem toho že postupne nahrávame a finalizujeme nové skladby, vyrážame aj na koncerty, medzi ľudí, a to nás nesmierne teší. O to viac, že prvý koncert (3.7) v Košiciach je momentálne vypredaný“ zhodnotil Peter Bič. “ Naša nová skladba má v sebe poriadny náboj energie, ktorú momentálne potrebujeme asi všetci. Odviazali sme sa už pri jej nahrávaní, a videoklip tomu dal ten správny obraz,“ dodal.

Skladba Všetko bude fajn, je zároveň prvou skladbou zo spolupráce s textárom Michalom Mifkovičom. „Michal nám poslal niekoľko textov, ktoré sa mi hneď zapáčili, naskakovali mi rôzne melódie. Som rád, že sa naše cesty stretli, a na novom albume bude určite viac ako jeden Michalov text.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V klipe okrem skupiny Peter Bič Project účinkujú aj študenti Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Prešove, a tiež kamaráti skupiny. Réžie sa ujal Jaroslav Jaris Vaľko. „Tak, ako je pieseň divoká, tak som chcel aby aj video malo tú správnu náladu, ako sa hovorí na východe “ šalenoty“. Tak sme sa šaleli pri ohadzovaní tortami, skákaním do bazéna, divokým tancom, aby to malo tu správnu letnú náladu, kedy máte pocit, naozaj všetko je fajn“ vysvetlil režisér Jaris.

„Teším sa na to, keď si zaspievame nielen túto, ale aj ďalšie naše skladby pod holým nebom, a že naozaj všetko bude fajn“ uzatvoril Peter Bič.

Zdroj: PR Správa; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.