Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

IMT SMILE má nový album! Hosťuje na ňom aj Nela Pocisková

Pred pár týždňami vydala skupina IMT Smile nový singel MIESTO. Bol predzvesťou nového a dlho avizovaného albumu, ktorý je už na svete!

„Veľmi sa teším z tohto albumu. A veľmi mu verím. Sú to piesne, ktoré sme tvorili od leta 2019, kedy vznikla filmová Príliš osobná známosť s Nikol Štíbrovou, až do marca 2021. Okrem spomínanej piesne s Nikol sme album nahrávali v Birdland štúdiu pri Manínskej tiesňave. Nádherné miesto. Absolútny kľud. A aj to bolo veľmi dôležité pre samotné nahrávanie.

Ako prvú sme nahrali pieseň Navždy a postupne počas tohto obdobia sme absolvovali niekoľko nahrávacích session.“ Vysvetlil vznik albumu líder kapely Ivan Tásler.

„Na albume SRDCE ROZUM BLVD máme niekoľko hostí. Okrem Bena Cristovaa, ktorý je s nami v piesni Miesto, je na albume aj Nela Pocisková. Nela vniesla do piesne Dážď silnú emóciu. Netradične máme na albume aj song v angličtine, kde spolu s nami spieva reggae umelec pôvodom z Jamajky Winston Reedy. Pieseň Peaceful village je o jednej nádhernej pláži a hippie dedinke, z ktorej sa po čase stalo jedno veľké stavenisko plné hotelov a kasín.“

Na nové skladby sa môžu fanúšikovia tešiť aj na pripravovaných koncertoch IMT Smile. Prvé dva koncerty v Amfiteátri v Banskej Štiavnici (4 a 5. júna) sú už vypredané. Kapela však pridá ďalšie termíny.

Nový album SRDCE ROZUM BOULEVARD vyjde o dva týždne aj na nádhernom vinyle.

Malá ochutnávka:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladba s Nelou Pociskovou – DÁŽD.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V obidvoch prípadoch sa o videá postaral gitarista Tomáš Slávik.

„Album vychádza nielen digitálne a na CD, ale tiež aj na red clear vinyle. Červená farba a magická atmosféra obalu LP dopĺňa celú vizuálnu stránku diela, ktorú pre skupinu pripravil Peter Ivan, ktorý s kapelou spolupracuje od roku 2002,“ doplnil Ivan Tásler

Zdroj: PR Správa; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.