Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

IMT SMILE má nový album! Hosťuje na ňom aj Nela Pocisková

Pred pár týždňami vydala skupina IMT Smile nový singel MIESTO. Bol predzvesťou nového a dlho avizovaného albumu, ktorý je už na svete!

„Veľmi sa teším z tohto albumu. A veľmi mu verím. Sú to piesne, ktoré sme tvorili od leta 2019, kedy vznikla filmová Príliš osobná známosť s Nikol Štíbrovou, až do marca 2021. Okrem spomínanej piesne s Nikol sme album nahrávali v Birdland štúdiu pri Manínskej tiesňave. Nádherné miesto. Absolútny kľud. A aj to bolo veľmi dôležité pre samotné nahrávanie.

Ako prvú sme nahrali pieseň Navždy a postupne počas tohto obdobia sme absolvovali niekoľko nahrávacích session.“ Vysvetlil vznik albumu líder kapely Ivan Tásler.

Na nové skladby sa môžu fanúšikovia tešiť aj na pripravovaných koncertoch IMT Smile. Prvé dva koncerty v Amfiteátri v Banskej Štiavnici (4 a 5. júna) sú už vypredané. Kapela však pridá ďalšie termíny.

Nový album SRDCE ROZUM BOULEVARD vyjde o dva týždne aj na nádhernom vinyle.

Malá ochutnávka:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladba s Nelou Pociskovou – DÁŽD.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V obidvoch prípadoch sa o videá postaral gitarista Tomáš Slávik.

„Album vychádza nielen digitálne a na CD, ale tiež aj na red clear vinyle. Červená farba a magická atmosféra obalu LP dopĺňa celú vizuálnu stránku diela, ktorú pre skupinu pripravil Peter Ivan, ktorý s kapelou spolupracuje od roku 2002,“ doplnil Ivan Tásler

Zdroj: PR Správa; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.