Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nalaďte sa na mesiac lásky novinkou Máj od kapely Peter Bič Project

Kapela Peter Bič Project pustila do sveta novinku s názvom Máj. Tá prichádza takmer do roka a do dňa od predstavenia dnes veľmi populárnej skladby Stoj, ktorú poznajú aj poslucháči Rádia Jemné.

Novinka Máj, ku ktorej už vznikol aj videoklip, je zároveň predzvesťou nového albumu. „Album je už skoro hotový, ideme sa ešte na týždeň zavrieť do štúdia, aby sme ho mohli dokončiť, ale už teraz chceme poslucháčom ponúknuť z neho prvý singel s názvom Máj,“ priblížil práce na novom albume Peter Bič.

O text skladby sa postaral známy Vlado Krausz a o hudbu Peter Bič. „Celý minulý rok bol naozaj veľmi zvláštny, ostal nám voči našim fanúšikov záväzok dokončiť odložené turné, no zároveň by sme chceli predstaviť už aj nové piesne. Čo ma nesmierne teší, je ale záujem o náš koncert, takže ak to situácia umožní, radi pridáme zopár ďalších miest.“

Máj je naša nová skladba, ktorú sme opäť naspievali spoločne s Petrom a mám z toho radosť, z celej atmosféry skladby, z jej emócie a energie, doplnila speváčka Viktória Vargová.

Novinku Máj predstavuje skupina Peter Bič Project spoločne s novým videoklipom. „Niektoré nové pesničky sme chceli ponúknuť divákom nášho odloženého turné. Žiaľ, nestalo sa tak. Ale, aspoň sme využili ten čas, aby sme natočili videoklip,dodal Peter Bič.

Bolo to príjemné natáčanie, pretože sme natáčali na našich obľúbených miestach,“ uzatvorila rozprávanie Viktória.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: PR Správa; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.