Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Viete kde sú hviezdy 90-tych rokov TERAZ?

Mnohé hity z 90. rokoch sú stále v obehu aj dnes. Mená ako Mariah Carey, Britney Spears či Justin Timberlake sú taktiež stále na titulných stranách magazínov. Čo však ostatní z tejto významnej doby?

​​​Legendárna skupina Backstreet Boys sa sformovala v roku 1997 a do dejín sa zapísala vďaka hitom ako „Larger Than Life,“ „Everybody,“ či „I Want It That Way“. V roku 2006 ju síce Kevin Richardson opustil, ale kapela ostala aktívna naďalej. Do roku 2012, kým sa Richardson vrátil, vydala kapela 2 známe albumy. Backstreet Boys sú aktívni dodnes a to v pôvodnej 5-člennej zostave!

​Pri mene Vanilla Ice vám určite nenapadne nič iné ako hit „Ice Ice Baby“ z roku 1990. Napriek tomu, že chodil s Madonnou, najväčšou hviezdou svojho času, sa mu nepodarilo ďalej pokračovať. Hit žiaľ získal titul „one hit wonder“ a ďalší za ním už nenasledoval. Vanilla Ice dnes hostuje svoju vlastnú šou o renováciách domov a interiérov.

MC Hammer sa do histórie zapísal hlavne vďaka hitu „U can’t touch this“, ktorý mu zabezpečil raketový vzostup v rebríčkoch. Vzostup však vystriedal podobne rýchly zostup a spevák vyhlásil v roku 1996 bankrot. Napriek tomu stihol vydať 10 albumov a dnes je známy skôr ako hovorca a moderátor.

​Bratia Noel a Liam Gallagherovci zo skupiny Oasis sa preslávili hlavne hitmi „Wonderwall“ či „Champagne Supernova“. Členovia skupiny, ktorí sa často menili, sú aj v dnešnej dobe jednými z najlepších britských muzikantov. Skupina pôsobila až do roku 2009, kedy sa bratia pohádali a skupina rozpadla. Obaja bratia sú však dodnes hudobne aktívni.

Zdroj: insider.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.