Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Katka Koščová: 25.10.2020 PRÍĎTE na KONCERT!

Vlastne… Koncert príde k vám do obývačky!

Po letných koncertoch na výnimočných miestach chystala Katarína Koščová aj jesennú šnúru k uvedeniu jej ostatného albumu Hranica dažďa. Kvôli aktuálnej situácii však musela koncerty zrušiť. Katarína Koščová tak pripravila vystúpenie, ktoré sa uskutoční v prešovskom PKO v nedeľu 25. októbra. Koncert bez divákov a fanúšikov bude dostupný zadarmo ako live stream prenos.

Katarína Koščová predstaví na koncerte svoju tvorbu so širšou zostavou hudobníkov, s ktorými mala odohrať aj zrušenú jesennú šnúru, zaspieva v sprievode klavíra, gitary a sláčikového kvarteta. Spolu s hudobníkmi a technikmi prinesú atmosféru koncertu do obývačiek poslucháčov.

„Veľmi sa tešíme, že sa budeme môcť ‚počuť‘ a ‚vidieť‘ najbližšiu nedeľu 25. októbra v plnej zostave. Pre všetkých, ktorí sa chystali na naše turné, máme teda aspoň takúto náhradu. Veríme, že nám bude spolu pekne aj v online priestore. Koncert bude streamovaný zadarmo. Ak by ste ale mali chuť podporiť celú našu bandu muzikantov, techniku, zvuk, osvetlenie, kameramanov, budeme nesmierne vďační,” uviedla pre médiá speváčka.

Bližšie informácie o live stream koncerte sú na stránke
https://www.facebook.com/katarinakoscova

.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.