Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nela Pocisková sa vracia v plnej sile!

Nela Pocisková nezaháľa a predstavuje nový singel.

Speváčka Nela Pocisková sa po materskej dovolenke vracia na hudobnú scénu v plnej sile a predstavuje nový singel aj videoklip piesne Bez teba. Pripravila ju s novým autorsko – produkčným tímom, s ktorým pracuje na nových skladbách a spoločne budujú nový repertoár. V pláne je postupne vytvoriť piesne na nový album a novinky v dohľadnom čase prezentovať aj na živo. TASR o tom informoval PR manažér Rado Mešša.

„Vzniklo to celé veľmi nenútene. Ja som vždy chcela robiť vlastnú tvorbu, teda skladby, ktoré niekto napíše priamo pre mňa, jednoducho po sebe niečo zanechať. Úplne náhodou som raz stretla Sama Hošeka, ktorý ma spojil s producentom Andrejom Hruškom. Andrej už ako keby na to čakal a naša nová spolupráca sa zrazu rýchlo rozbehla. Som im veľmi vďačná, že ma takto pozitívne nakopli,” povedala o začiatkoch svojho návratu Pocisková.


Prvou skladbou, ktorá vznikla v tomto spojení, je pieseň Bez teba. Silnú, emotívnu a pre slovenský pop nie veľmi zvyčajnú skladbu napísala a otextovala Zuzana Mikulcová. „Keď som ju prvýkrát počula, hneď som vedela, ako chcem, aby to vyzeralo. Jednoduché aranžmán, len s klavírom a sláčikmi. A rozhodla som sa, že to nahráme celé naraz a naživo, bez akýchkoľvek úprav. Tak vznikla naša prvá spoločná pesnička a myslím si, že práve živá nahrávka dokonale podporila jej silnú emóciu,”
povedala speváčka o vzniku novinky.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.