Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Svojej ružovej hrivy sa nevzdala: Tereza Mašková vydáva nový album!

V súčasnosti študuje odbor populárny spev.

Speváčka TEREZA MAŠKOVÁ, víťazka Superstar 2018, vydáva singel Tažní ptáci. Už 12-teho júna (piatok) vydáva sympatická rodáčka z českého mesta Třínec album s názvom Zmatená .

Singel Tažní ptáci nadväzuje na úspešné skladby Žár, New Me, O nás dvou a Láskou se splést. „Pesničku napísal už pred niekoľkými rokmi môj kamarát a veľmi dobrý muzikant Martin Kučera so svojím otcom. Náhodne som na ňu narazila pred dvoma mesiacmi v maili a hneď som sa rozhodla, že ju chcem mať na albume. Je to krásná skladba, keď som ju počula prvýkrát, doslova sa mi zatajil dych. Jej text je pre mňa majstrovským dielom,“ tvrdí Tereza.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Novú skladbu Tažní ptáci predstavila symbolicky v nedeľu 31. mája, v deň veľkého finále speváckej súťaže SuperStar.

Vlani v októbri prekvapila krásnou baladou O nás dvou. Z textu aj hudby cítiť rukopis populárnej slovenskej kapely No Name, ktorá jej s ňou pomohla.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tereza Mašková (24) pochádza z hudobníckej rodiny. Hudbe sa venuje od siedmich rokov, keď začala študovať spev a klavír na základnej umeleckej škole. Vyštudovala odbor muzikál na pražskom Konzervatóriu Jaroslava Ježka. V 14-tich rokoch absolvovala spevácku súťaž Československo má talent a prebojovala sa do semifinále. V roku 2014 sa zúčastnila na celosvetovej súťaži World Championships of Performing Arts, ktorú vyhrala v kategórii Muzikál. V júni 2018 zvíťazila v poslednej sérii Česko Slovenskej SuperStar. Stala sa jednou z hviezd speváckej šou Tvoje tvář má známý hlas, 16. novembra 2018 vydala album, na ktorom fanúšikovia našli výber skladieb, ktoré spievala v Česko Slovenskej SuperStar. V novembri 2018 jej vyšiel debutový singel New Me. V súčasnosti študuje odbor populárny spev.

Zdroj: (teraz.sk/kultura)

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.