Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kapela Peter Bič Project predstavila emotívnu novinku STOJ!

Kapela Peter Bič Project vydáva emotívnu skladbu Stoj.

Ide už o siedmy singel z aktuálneho albumu Labyrint. Sprevádza ho aj videoklip, ktorý natočil Jakub Mahdal. V čase, keď klip vznikal, sa skupina pripravovala aj na svoje jarné Labyrint tour 2020. Nakoniec je všetko inak. „Pieseň Stoj sme zložili spoločne s Viki na album Labyrint, bol to náš prvý spoločný duet, ktorý sme aj spolu zložili. Vlado Krausz k nej napísal text a veľmi vystihol myšlienku a pocit, ktorý sme do toho dali. Klip k nej sme nakrúcali v Prahe so známym režisérom a momentálne asi najvyhľadávanejším, Jakubom Mahdalom. Myslím si, že jemu sa tiež podarilo vystihnúť náladu piesne,“ vysvetlil Peter Bič.

Podobný názor má aj speváčka Viktória. „Som veľmi rada, že Peter začal spievať. Vždy sa mi páčila jeho farba hlasu aj to, ako naše hlasy znejú spolu. Na poslednom albume Labyrint tak máme niekoľko duetov, z ktorých mám veľkú radosť. Prvým z nich bola pieseň Stoj, ktorú sme zložili spoločne s Petrom, Vlado Krausz nám k nej napísal krásny text. Bol to presne ten prípad, keď sme mu o piesni nič nepovedali a on presne vystihol ten pocit, ktorý sme z nej mali my. Od fanúšikov dostávame množstvo krásnych reakcií a veľmi sa teším, že im môžeme predstaviť videoklip, ktorý nám k pesničke Stoj natočil Jakub Mahdal so svojím tímom. V ňom Jakub krásne zachytil atmosféru tejto piesne a myslím si, že sa to celé pekne spojilo, hudba s textom aj s videoklipom,“ uviedla.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Singel aj videoklip mali vyjsť ako predzvesť jarného turné Peter Bič Project. Vzhľadom na situáciu s novým koronavírusom sa turné posúva na jeseň.

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.