Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nový singel, videoklip aj album: Kapela Peter Bič Project sa rozhodla potešiť svojich skalných!

Po úspešných singloch Nedívaj sa tak, Z výšky a Láva prichádza skupina Peter Bič Project s ďalším singlom Čoskoro. Kapela k nemu vydáva aj videoklip.

„Bolo to príjemné natáčanie i navzdory počasiu. Niekoľko dní predtým aj potom bolo nádherné slnečné počasie, iba v deň nášho natáčania bolo celý deň pod mrakom a mrholilo,“ konštatuje Peter Bič.

„Ale, vlastne, tak to malo byť. Tak, ako v skladbe, pri natáčaní, ale aj v živote. Človek si musí v živote prejsť to svoje. Aj hrabnúť rukou na dno, a navzdory všetkým útrapám, nástrahám sa posúvať ďalej, no ten úsmev sa na konci objaví. Niekedy si aj len povedať, že čoskoro, pod modrou oblohou, z vrabca bude orol.“

Speváčka Viktória dodáva: „Musím povedať, že z nápadu na tento klip som bola nadšená hneď, ako ho Peter vymyslel a natáčanie som si veľmi užila. Aj keď až tak jednoduché to nebolo, v ľahkých šatách, občas chladný dážď, miestami vajíčka na hlave, či víno alebo šľahačka, čo nakoniec na mne pristáli. Ale, všetko sa dá nakoniec zvládnuť a ustáť. Takže v konečnom dôsledku som rada, že mám túto skúsenosť.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Rozhodli sme sa, že všetko uvedieme do života v jeden deň, singel, videoklip aj album,“ prezradil Peter Bič.

Novinkový album dostal názov Labyrint a ponúka 9 skladieb.

„Labyrint je pre nás veľmi osobný album. Pre každého z nás. Je celý v slovenčine, je v novej zostave a ešte nebol ani na svete a tri skladby si už našli cestu k svojim poslucháčom. Sme naozaj veľmi radi, že je tu, je to pre nás také znamenie, že sme našli cestu z labyrintu von aj my. Verím, že aj ďalšie skladby z neho sa budú páčiť ako tie predchádzajúce,“ uzatvára Peter Bič.

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.