Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Noël Czuczor sa predstaví v romantickej komédii Láska hory prenáša

Sympatický slovenský herec hviezdil v úspešnom filme Správa.

Láska hory prenáša je názov novej česko-slovenskej komédie odohrávajúcej sa v romantickej atmosfére horského hotela. Na jej nakrúcaní sa stretlo viacero známych hereckých tvárí.

Komédia ponúkne divákom pozvanie na svadbu, ak vôbec bude na akú. Alexin svadobný deň sa jej rúca priamo pred očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje zločin, ktorý sa nestal, a jej biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba odohráva, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos v horskom hoteli využíva sympatický inštruktor lyžovania a za pomoci hotelovej hostky Kláry sa púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande.

Je veľmi málo scenárov, ktoré sú už na papieri vtipné, a je veľmi málo tímov, ktoré si tak sadnú,“ hovorí Noël Czuczor, herecký predstaviteľ nezvestného ženícha Mateja, o tom, prečo sa po ťaživých drámach Čistič či Správa rozhodol prijať úlohu v romantickej komédii.

Pre mňa je to neuveriteľne príjemná zmena. Mal som, samozrejme, veľký rešpekt, lebo som nikdy v tomto žánri neúčinkoval, ale je to super výzva, veľmi si ju užívam,“ priblížil.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.