Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Fanúšičky Sexu v meste, vytiahnite diáre! Dátum premiéry pokračovania populárneho seriálu je známy

Dátum premiéry prezradila samotná Sarah Jessica Parker.

Ikonický seriál o štyroch priateľkách z New Yorku, ktorý si získal milióny obdivovateliek po celom svete, bude mať pokračovanie. To všetky fanúšičky vedia. Teraz však dostali darček v podobe zverejnenia dátumu premiéry pokračovania seriálu Sex v meste s názvom And Just Like That.

Stanica HBO Max, ktorá pokračovanie seriálu pripravuje, zverejnila video, v ktorom Sarah Jessica Parker (Carrie) oznámuje, že na televíznych obrazovkách sa reboot objaví… Pozrite si video.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ďalšia kapitola seriálu Sex v meste rozpráva príbeh už len troch priateliek: Carrie, Mirandy a Charlotte, ktoré naďalej žijú v New Yorku. Komplikovaná realita života a priateľstva z čias, keď mali 30 rokov sa však preklopí do ešte komplikovanejšej reality života a priateľstva po päťdesiatke.

Medzi hercami v And Just Like That nechýba ani predstaviteľ pána Božského Chis Noth či Willie Garson (hral homosexuálneho kamaráta Standorfa), ktorý bohužiaľ pred pár týždňami zomrel.

V zatiaľ 10 nových častiach však bude chýbať legendárna postava Samanthy, ktorú v pôvodnom seriáli ako aj v oboch celovečerných filmoch stvárnila Kim Cattrall.

Zdroj: people.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.