Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

HALLE BERRY si pri natáčaní polámala kosti! Viete, čo sa stalo?

Úspešná americká speváčka Halle Berry má na svojom konte už viacero zranení, ktoré si spôsobila počas natáčania. Jej svojský prístup k filmovaniu si mnohí režiséri chvália, no aj tak má svoje úskalia. Pri „poslednom“ natáčaní totiž došlo k viacerým zlomeninám, napriek ktorým sa točilo ďalej.

Hovoríme o natáčaní nového seriálu na Netflixe s označením Bruised. Halle v ňom stvárňuje hviezdu MMA Jackie Justice, čo je sama o sebe pomerne nebezpečná rola. Herečka si počas natáčania zlomila hneď niekoľko rebier! V jej prípade sa však nejedná o jediné nešťastie.

Pri nahrávaní jedného z dielov série John Wick došlo k zlomeninám 2 rôznych rebier. Jednalo sa však o dobre financované nahrávanie, a tak sa celý proces na istý čas pozastavil. Séria Bruised má však o niečo menší budget, a tak sa v nahrávaní pokračovalo aj napriek zlomeninám.

Herečka nakoniec berie svoje zranenia veľmi statočne a hovorí, že ak sa vám už jedna kosť zlomí, zrastie vám a stane sa silnejšou. Podľa jej slov sa nestáva často, že by si niekto zlomil 2-krát tú istú kosť. Dátum vydania série je zatiaľ určený na 24. november 2021.

Zdroj: nme.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.