Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kristen Stewart vás na tejto fotke určite DOSTANE!

Nie je žiadnym tajomstvom, že má Kristen Stewart stvárniť Lady Dianu v najnovšom životopisnom filme Spencer. Taktiež je jasné, že stvárniť tak populárnu osobnosť bude pre Kristen poriadna fuška. Jedno je však isté, na pohľad tie dve nikto nerozozná!

Pred istým časom sa dostala do obehu správa o nakrúcaní filmu Spancer. Jedná sa o životopisný film o Princeznej Diane, ktorý bude pojednávať o troch zásadných dňoch 90. rokov 20. storočia. Určite vám napadne, že sa film musí týkať princezninej smrti, ale nie je tomu tak.

Hlavnou myšlienkou filmu je rozpačité manželstvo a Dianina láska k jej synom – Harrymu a Williamovi. Scenár dostal na starosti Steven Knight, ktorý sa postaral napríklad o seriál The Peaky Blinders či film Seventh Son.

Kristen Stewart, ktorá vo filme stvárňuje Lady Dianu, sa nedávno zverila s tým, akou veľkou výzvou je pre ňu toto nakrúcanie. Jednou z najväčších prekážok je práve prízvuk. Ten majú totiž ľudia perfektne napočúvaný, takže niet najmenšieho miesta na chybu. Kristen má z tohto dôvodu k dispozícii aj trénera dialektu! Čo však herečka zvládne bez najmenších problémov, je vzhľad Princeznej Diany. Len sa pozrite na toto porovnanie. Rozoznali by ste ich?

Zdroj: hellomagazine.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.