Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tešíte sa na Vianoce? Máme pre vás poriadnu nálož vianočných filmov!

Rok 2020 je pomerne náročný a vianočná nálada bude potrebovať nakopnúť. Našťastie sa Netflix snaží vrátiť do našich životov trochu radosti. V stredu 7. októbra Netflix zverejnil svoj sviatočný filmový a televízny program na rok 2020 – máme sa na čo tešiť!

1. Holidate

Sloane (Emma Roberts) a Jackson (Luke Bracey) nenávidia vianočné večierky. Navyše, keďže sú obaja single, každý rok musia riešiť, koho si vziať ako partnera na rodinné či firemné večierky. Dohodnú sa preto, že sa každý rok budú sprevádzať na týcho nenávidených oslavách. Ako to už býva, preskočí medzi nimi iskra. Čo bude nasledovať, to sa dozvieme na Vianoce.

2. Dolly Parton’s Christmas On The Square

Nachystajte si krabičku vreckoviek, zásobu čokolády a pripravte sa na dojemný film, kde sa hlavnej úlohy zhostila Dolly Parton. Speváčka si zahrá bohatú a zlú ženu, ktorá sa však vďaka kúzlu Vianoc zmení na dobrosrdečnú a láskavú. Dolly navyše naspievala k filmu nádherné piesne, takže sa máte na čo tešiť!

3. The Christmas Chronicles: 2

V druhej časti opäť účinkujú skutoční manželia Kurt Russell a Goldie Hawn ako Santa Claus a pani Clausová. Pokračovanie sa odohráva dva roky po tom, čo Kate (Darby Camp) a Teddy (Judah Lewis) zachránili Vianoce, ale teraz, keď je Kate tínedžerkou, sa jej postoj zmenil. Veci sa ešte zhoršujú vďaka novému „magickému výtržníkovi“ alias Belsnickelovi, ktorý pre Dwighta Schruteho znie ako splnený sen.

Tak čo, ktorý si pozriete ako prvý?

Zdroj: Bustle.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.