Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Film, ktorý sa tak „trochu“ týka každého z nás!

Raperka Aless sa otvorene priznáva k pokusu o samovraždu, ku ktorej ju priviedla kyberšikana a útoky spolužiakov. Hudba jej však pomohla a vďaka nej našla tisíc dôvodov, prečo stále žiť.

Upozorňuje na to, že moderná doba nie je úplne bezpečná a internet, bez ktorého si nevieme predstaviť existenciu, vie byť naopak šialene nebezpečným miestom. Diváci môžu očakávať tri rôzne príbehy inšpirované skutočnými udalosťami zo Slovenska, Kanady a Ruska.

Film už stihol získať 15 nominácií a ocenení na zahraničných festivaloch a súťažiach. V prvý premiérový víkend ho bude premietať rekordný počet – až 86 kín.

Filmová novinka zmenila život (nielen) Aless. Druhý príbeh rozpráva o najznámejších rooftoperoch sveta – Vadima Makhorova, Vitalijho Raskalova a modelku Angelu Nikolau. ktorých spája láska k výškam, adrenalínu a lajkom na sociálnych sieťach. Nelegálne lozia po najvyšších budovách svetových metropol s cieľom získať čo najatraktívnejšiu selfie. Táto vášeň ich však privedie na tenkú hranicu života a smrti. V poslednom príbehu sa diváci zoznámia s tínedžerkou, ktorá bola sexuálne vydieraná cez internet. Svoj príbeh sa rozhodla vyrozprávať bez jediného slova, čím túto životnú kapitolu uzavrie.

Soundtrack naspievala speváčka Celeste Buckingham. Emotívna pieseň s názvom #Voiceless je jej osobnou výpoveďou.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Snímka Kto je ďalší? sa začne premietať vo štvrtok 22. augusta.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.