Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Aký pán, taký pes? Pozrite sa na celebrity a ich štvornohých priateľov!

Už len pohľad na šteniatka dokáže vyčarovať úsmev na tvári! Možno ste ani netušili, že tieto slávne osobnosti, či už z hereckého alebo hudobného prostredia, majú svojich štvornohých priateľov.

Platí pri nich, aký pes, taký pán? Pozrite a posúďte sami!

Shawn Mendes

Mladý kanadský spevák si počas vzťahu so speváčkou Camilou Cabello zaobstaral šteniatko zlatého retrívera, ktorého spoločne pomenovali Tarzan. Pozrite, ako vyrástol!

Jennifer Anniston

Herečka, ktorá sa preslávila postavou Rachel v seriály Priatelia, má doma hneď niekoľko psích priateľov. Miluje ich nadovšetko, no cvičiť pri nich, je niekedy náročné!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nick Jonas

Nick Jonas a herečka Priyanka Chopra, sa pred rokom stali rodičmi. Dieťatko im vynosila náhradná mama, no predtým, ako sa tak stalo a splnil sa ich veľký sen, boli už rodičmi tejto chlpatej bandy.

​Katy Perry

Katy Perry pomenovala svojho pudlíka Nugget! Ktovie, či je to preto, že sa na nugetku podobá, alebo jej len príde na zjedenie. Každopádne, jej psík nie je v šoubiznise žiadny nováčik! Pochodil už nejeden slávnostný červený koberec v speváčkinom náručí.

Tom Hardy

Aj drsný chlap ako Tom Hardy má svoje slabé miesto, a tým sú psíky. Je verejne známy tým, že ich miluje a obklopuje sa nimi všade, kde sa dá. Svojho štvornohého kamoša Woodyho si zobral aj na interview k Alanovi Carrovi. Woody robil hercovi spoločnosť aj na filmových setoch, dokonca ho brával aj na červený koberec. Jeho smrť niesol Hardy veľmi ťažko.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.