Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Zoe Kravitz o údajnom vzťahu s hercom Channingom Tatumom: „Som šťastná!“

Pozri sa na zaľúbený párik!

Prešlo sedem mesiacov, odkedy vznikli klebety o tom, že dcéra hudobníka Lennyho Kravitza, Zoe Kravitz, tvorí pár s hercom Channingom Tatumom, informuje cosmopolitan.com.

Svoj vzťah však nikdy úplne nepotvrdili, ani nevyvrátili, no ani nemuseli, pretože sa minulý rok objavili bok po boku na Met Gala.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ani na verejnosti si od seba nedržia odstup. Paparazzi ich „vymákli“ na potulkách New Yorkom, kde sa ruka v ruke prechádzali. Keď sa jej na fotografie opýtali počas rozhovoru pre Elle magazín, odpovedala len: „Som šťastná!“

Channing Tatum je podľa mnohých príťažlivý muž, ktorý oslovil fanúšičky najmä účinkovaním vo filmoch Magic Mike, kde hral striptéra, ale obľúbencom sa stal aj vďaka úlohe Johna v romantickej snímke Dear John.

V roku 2009 sa zosobášil s už teraz ex manželkou Jennou Dewanovou, s ktorou sa zoznámil počas natáčania tanečného filmu Step Up!.

Dva roky randil aj s britskou speváčkou Jessie J, s ktorou sa v roku 2002 rozišli. Aj Zoe bola, rovnako ako Channing, v manželskom zväzku. V decembri 2020 sa však s manželom Karlom Glusmanom po roku a pol rozviedli.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.