Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Manželstvo im nevydržalo ani dva týždne! Prečo už Pamela Anderson nie je so svojím manželom?

Pamela Anderson (52) a filmový producent Jon Peters (74) sa 12 dní po svadbe rozišli.

Bývalá hviezda amerického televízneho seriálu Pobrežná hliadka (Baywatch) na margo veci uviedla, že sa s Petersom rozhodli „byť nejaký čas od seba, aby si znovu premysleli, čo chcú od života a jeden od druhého“.

Herečka sa za 74-ročného producenta filmov o Batmanovi vydala 20. januára. Súkromný obrad sa konal v meste Malibu na okraji kalifornského Los Angeles.

Po správach, že manželia sa cez víkend rozišli, Andersonová vydala vyhlásenie pre Sky News. V ňom vysvetlila, že sa s manželom rozhodli „byť nejaký čas od seba“ a „oficiálne vystupovanie ako manželský pár odložiť na neskôr“.

„Život je cesta a láska je proces. S touto univerzálnou pravdou na mysli sme sa spoločne rozhodli odložiť na neskôr oficiálne vystupovanie ako manželský pár,“ vysvetlila herečka a dodala: „Ďakujeme vám sa rešpektovanie nášho súkromia.“

Anderson začala randiť s Petersom po vlaňajšom rozchode s futbalistom Adilom Ramim. Herečka, ktorá sa stala bojovníčkou za práva zvierat, si Petersa vzala po viac ako 30-tich rokoch spoločnej známosti.

„Krásne dievčatá sú všade. Mohol by som si vyberať, avšak už 35 rokov som chcel len Pamelu,“ uviedol nedávno Peters pre portál The Hollywood Reporter.

Anderson bola v minulosti vydatá už štyrikrát.

Peters, pôvodne kaderník, sa v Hollywoode stal známym vďaka románu s herečkou Barbarou Streisand.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.