Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Film Rocketman o Eltonovi Johnovi v Rusku poriadne zostrihali! Nahé scény sú fuč!

Z ruskej verzie filmu Rocketman o britskom spevákovi Eltonovi Johnovi vystrihli scény, ktoré zachytávajú bozkávanie sa mužov, sex medzi nimi či užívanie drog.
Premiéra filmu Rocketman sa konala v Moskve minulý týždeň vo štvrtok, do kín v Rusku sa film dostane vo štvrtok 6. júna. Odstránená z neho bola aj scéna s nahým Eltonom Johnom a jeho manažérom Johnom Reidom.

Na možnosť, že z filmu Rocketman budú odstránené niektoré háklivé scény, upozorňoval pred nedávnom aj britský denník The Guardian. Samotný Elton John však chcel, aby vo filme zostali. Vysvetlil, že neviedol príkladný život a v 70. a 80. rokoch „mal naozaj veľa sexu a drog“.

Ruský filmový kritik Jegor Moskvitin dodal, že z ruskej verzie filmu bola odstránená aj pasáž z titulkov, v ktorej sa uvádzalo, že umelec už stretol svoju životnú lásku. Tento text doplnila spoločná fotografia oboch mužov.

Premiéra filmu Rocketman prebehla 16. mája na filmovom festivale vo francúzskom letovisku Cannes. Film mal u kritikov prevažne pozitívnu odozvu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.