Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Smutná správa: Opustil nás Dylan McKay zo seriálu Beverly Hills 90210!

Vo veku 52 rokov zomrel v pondelok (4.3.2019) po nedávnej silnej mŕtvici americký herec Luke Perry, známy zo seriálov Beverly Hills 90210 a Riverdale.

Médiám to oznámil jeho manažér Arnold Robinson.

Pri hercovi boli v jeho posledných chvíľach blízki rodinní príslušníci vrátane rodičov, detí, súrodencov, snúbenice a bývalej manželky. Perryho hospitalizovali ešte minulý týždeň v stredu, keď do jeho domu v losangeleskej štvrti Sherman Oaks privolali záchranku. Perry v tom čase nakrúcal scény do seriálu Riverdale.

Zhodou okolností, v rovnaký deň spoločnosť Fox Broadcasting Company oznámila, že plánuje obnoviť seriál Beverly Hills 90210. Luke Perry v ňom od začiatku hral Dylana McKaya. Hoci účasť Perryho nebola pre nové diely potvrdená, jeho bývalí kolegovia – Jason Priestley, Jennie Garthová, Brian Austin Green, Tori Spellingová a Ian Ziering podpísali kontrakt o účinkovaní.

Rodákovi zo štátu Ohio priniesol najväčšiu slávu práve tento seriál z rokov 1990-2000. Perry okrem neho účinkoval aj v niekoľkých filmoch – 8 sekúnd (1994), American Strays (1996) či Piaty element (1997). Objavil sa aj v kriminálnom seriáli Oz a nadaboval niekoľko animovaných snímok.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.