Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Adele sa chce usadiť v „Meste anjelov“

Anglická speváčka Adele sa chce usadiť v Los Angeles. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého si 26-ročná interpretka hľadá tú správnu nehnuteľnosť pre seba a svoju rodinu.

https://www.youtube.com/uXvl1_IgGmI

Podľa portálu si vraj doteraz prehliadla už približne 20 víl od Hollywoodu až po Santa Monicu. Za nehnuteľnosť, ktorá by spĺňala všetky jej požiadavky, je údajne ochotná zaplatiť až 12 miliónov dolárov.

Adele, celým menom Adele Laurie Blue Adkins, sa na hudobnej scéne objavila v roku 2006. O dva roky neskôr vydala debutový štúdiový album 19, ktorý pozitívne prijali kritici i verejnosť. V roku 2009 si z udeľovania cien Grammy odniesla dve sošky – pre najlepšieho nováčika a za najlepší ženský popový spevácky výkon. Druhá štúdiovka 21 (2011) urobila z Adele jednu z najväčších hviezd. Speváčka za ňu získala Grammy v najprestížnejšej kategórii Album roka a tiež BRIT Award v kategórii Najlepší britský album. Na konte má dovedna už desať zlatých gramofónikov. Zatiaľ posledný jej pribudol vlani vďaka singlu Skyfall z rovnomennej bondovky. Za túto skladbu získala v roku 2013 aj prvý Zlatý glóbus a tiež prvého Oscara.

Zdroj: sita.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.