Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Keď sa láska podarí, narodí sa Adamko!

Rádio Jemné má svojho prvého otecka.

Štvrtkové ráno (10. januára) bolo v Rádiu Jemné netradične vzrušujúce. Všetci sme netrpezlivo čakali na jednu konkrétnu správu. A tá správa prišla. Odvtedy už nič nie je ako predtým. Náš kolega Lukáš Pinček sa stal prvýkrát otcom! Jeho manželka Betka mu porodila syna. Adamko Pinček prišiel na svet v trnavskej pôrodnici. Na hodinách v rádiu bol práve čas 08:28.

Ako prvé sa mohli tešiť Lukášove kolegyne z Príjemného rána – Barbora Krajčírová a Erika Slaná. Práve ony pustili krásnu informáciu „do sveta“. Len čo si čerstvý tatino aspoň trošku zvykol na pocit, že je rodič, poslal nám dojímavý odkaz:

„Občas mi manželka vyčítala, že neviem prejaviť emócie. Ja som si ich šetril na dnešný deň. Keď ju odvážali na operačnú sálu, cítil som sa zvláštne. Radosť aj obavy naraz. Plakal som na chodbe ako malý chlapec. Sekcia bola hotová za 20 minút. A potom som ho už počul. Na celú chodbu. Počas váženia, merania a obliekania som bol pri svojom synovi. Je to Adam, má 3890 gramov a 51 centimetrov,“ prezradil šťastný otecko.

Keď sa Lukáš na druhý deň objavil v práci, zasypali sme ho otázkami. Na mnohé z nich kvôli pretlaku emócií nedokázal odpovedať. Do nového života sme ho vyprevadili želaniami a dobre mienenými radami:

A pridali sa aj poslucháči!

Rodinke prajeme veľa šťastných a nezabudnuteľných spoločných chvíľ! A Adamkovi veľa trpezlivosti s rodičmi! 😉

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.