Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nechali by ste sa pozvať do tejto reštaurácie? My asi nie!

Jediná nudistická reštaurácia v Paríži končí. Zákazníci o jej služby nejavia záujem. Podľa denníka Le Figaro zatvoria O’Naturel 16-teho februára.
Reštauráciu otvorili v novembri 2017 a oblečenie v nej mohli nosiť len čašníci. V ponuke bolo trojchodové menu v cene od 39 do 49 eur, vrátane verzie pre vegánov. Na výber boli aj rôzne druhy vín.

Koncept takejto reštaurácie prišiel do Paríža z Londýna. Denník Le Figaro citoval viacerých naturistov, podľa ktorých bolo na otvorenie takéhoto podniku v Paríži priskoro. Jeden z majiteľov reštaurácie, Mike Saada, priznal, že k rozhodnutiu zavrieť reštauráciu ich viedli ekonomické dôvody a nedostatok klientov.

Samotní naturisti za jej neúspech vinia fakt, že reštaurácia neponúkla klientom aj iné, pre nich typické aktivity, napríklad bowling alebo balneoterapie, ktorým sa už tradične venujú. Mnohých od návštevy tejto reštaurácie odradili aj vysoké ceny.

Reštaurácia O’Naturel sa nachádza v 12. parížskom obvode. Hostia sa tam po vstupe v šatni vyzliekajú donaha a takto sa posadia za stôl. Stolíky sú pre dve osoby. Na stoličkách sú z hygienických dôvodov jednorazové poťahy. S ohľadom na verejnosť sú okenné tabule zakryté nepriehľadnými závesmi.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.