Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Čože? Wau. Toto vás čaká na turné kapely Desmod!

Skupina Desmod vyrazila na turné Teatro Set. V rámci neho sa predstaví v dvanástich mestách a ponúkne akustické úpravy hitov a jemne drzé slová pod prísnou rukou principála, krotiteľa a eskamotéra Michala Malichera.

Turné odštartovalo 18. novembra v Žiline; ďalšími zastávkami budú Trnava (25.11), Veľký Krtíš (2.12), Prievidza (3.12), Čadca (5.12), Piešťany (8.12), Rožňava (10.12), Spišská Nová Ves (11.12), Košice (12.12), Považská Bystrica (17.12), Martin (20.12) a Banská Bystrica (21.12).

„Ide o špeciálne vystúpenia, v rámci ktorých sú naše piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane. Veľmi veľa budeme improvizovať, takže priamo na mieste vznikajú nové skeče, prekvapenia aj brebty. S kapelou robíme fóriky, vyťahujeme ľudí na pódium a oni s nami hrajú scénky, je to veľmi vtipné,“ prezradil o pripravovanom turné Mário Kuly Kollár.

Chalani z Desmodu zahrajú na turné všetky obľúbené hity ako Vyrobená pre mňa, Za tebou, Lavíny či Som na tebe závislý. Budú aj topky Chýbanie, Anjel, Nevrav mi, aký som či Vŕba z aktuálneho albumu Molekuly zvuku.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Niekde hráme dokonca dve predstavenia za sebou, pretože tento druh koncertu má už svojich skalných fanúšikov. Už keď odchádzajú, tak sa pýtajú, že kedy zahráme Teatro Set znovu a hneď si objednávajú lístky. Piesne sme upravili do podoby, v akej ich fanúšikovia nepoznajú. Koncerty majú krásnu vianočnú atmosféru, tentoraz si nacvičíme aj nejakú vianočnú pesničku. Keď je dobrá atmosféra, tak si fanúšikovia môžu na pódiu so mnou aj zaspievať,“ doplnil Kuly.

Predstavenia sú na sedenie, aby diváci zažili dokonalú atmosféru.

„Chceme si otestovať, či ideme správnym smerom a či sa naša tvorba ľuďom páči. Preto sa chceme predstaviť aj v inej ako rockovej podobe. Preto tento rok hráme aj v mestách ako Veľký Krtíš, Čadca či Rožňava,“ uzatvára Kuly.

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.