Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Sima Martausová predstavuje ďalšiu emotívnu skladbu!

Dostala názov „Čaro obyčajných vecí“.

Sima Martausová predstavila ďalšiu svoju novinku s názvom „Čaro obyčajných vecí“. Je o ľuďoch, ktorí ju ovplyvnili a ktorí majú pre ňu mimoriadne čaro. Takmer všetci z nich dokonca účinkujú v jej novom klipe! Simini fanúšikovia tak majú jedinečnú príležitosť vidieť „obyčajných neobyčajných“ ľudí, ktorí prispeli k formovaniu jej očarujúcej osobnosti. Skladba je netradičná aj v tom, že Simu po celý čas sprevádza saxofón.

„Táto skladba vznikla po tom, čo som si pár dní v hlave akoby „premietala videoklip“, v ktorom som si pripomínala niektorých ľudí, ktorých som v živote stretla a zanechali vo mne istú stopu. Je teda o obyčajných ľuďoch, ktorí majú pre mňa neobyčajné čaro. Je o bežných krásnych veciach a momentoch. Práve tie sú totiž pre mňa tie najkrajšie,“ vraví Sima Martausová.

Pesnička už má aj invenčný videoklip. Nevystupujú v ňom žiadne celebrity, ale ľudia, ktorí sú pre naozaj Simu dôležití.

„Do klipu som oslovila priamo tých ľudí, o ktorých som tú pieseň zložila. Už keď som ju skladala, tak som mala predstavu, že by sa mi páčilo, keby boli vo videoklipe reálni ľudia, o ktorých tá pieseň je. Podarilo sa mi prehovoriť skoro všetkých, akurát možno len jedna výnimka tam je, keď sme oslovili náhradníka,“ uzatvára Sima Martausová.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Sympatická hudobníčka chystá v týchto dňoch aj šnúru vianočných koncertov, ktorú nazvala rovnako ako svoju novú skladbu.

3.12.2018/Bratislava

10.12.2018/Košice

18.12.2018/Žilina

Zdroj: PR Správa; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.