Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Super správa pre fanúšikov TEAM(u): Kapela vyráža na turné!

Doteraz odohrala viac ako dve tisícky koncertov.

Pavol Habera a kapela Team vyrazia budúci rok pred letom na koncertné turné po Slovenskej a Českej republike, tentoraz pod názvom Habera & Team 2019 Tour.

Zatiaľ posledné turné Pavla Haberu a skupiny Team v roku 2016 bolo vypredané a pozitívne ho ohodnotila aj hudobná kritika. Po troch rokoch si dala slovenská legenda novú výzvu!

„Počas celej našej kariéry sme odohrali v Čechách a na Slovensku takmer dvetisíc koncertov, takže to už s hraním veľmi nepreháňame. Ale keď už vyrazíme na turné, tak si dávame záležať na tom, aby každý divák odišiel z koncertu domov spokojný. Môžete sa spoľahnúť, že to tak bude aj na našom ďalšom turné v roku 2019. Tešíme sa veľmi,”nechal sa počuť frontmanPavol Habera.

6 slovenských miest sa tak môže tešiť na šou plnú energie, skvelého zvuku, svetiel, no najmä nezabudnuteľných hitov. Celé tri roky museli fanúšikovia čakať, aby opäť mohli zažiť vypredané koncerty a najbližší kontakt so svojou obľúbenou kapelou, tentoraz v kombinácii zimné štadióny a najväčšie slovenské amfiteátre.

Slovenská časť turné štartuje vo štvrtok 20. júna na Zimnom štadióne v Prievidzi, pokračuje 22. júna na jednom z najväčších slovenských amfiteátrov v Nitre, 27. júna sa môžu tešiť fanúšikovia na Zimnom štadióne v Poprade, posledná júnová sobota je rezervovaná pre domáce publikum v Martine a ďalší open air koncert na amfiteátri, vo štvrtok 4. júla sa môžu tešiť košickí priaznivci na miestnom amfiteátri. Po troch mesiacoch sa skončí Habera & Team 2019 Tour koncertom na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 9. novembra 2019.

Vstupenky sú už v predaji! 😉

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.