Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Konečne: IMT SMILE vydávajú nový album. Čakali sme 3 roky!

Po troch rokoch od posledného štúdiového albumu vydávajú IMT Smile dlhoočakávaný album Budeme to stále my.

Prvý singel z albumu s rovnomenným názvom Budeme to stále my predstavila kapela ešte v máji tohto roka. Okrem toho, že video k nej má na kanáli YouTube už vyše 2 milióny videní, v slovenskom éteri je najhranejšou skladbou už pätnásť týždňov po sebe.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Novú platňu IMT Smile možno bezpochyby označiť ako svetový album, keďže jednotlivé skladby vznikali na dvoch kontinentoch a v štyroch rôznych krajinách sveta: v kalifornskej Santa Monice (Budeme to stále my, Pod vodou), vo Veľkej Británii (Čo všetko sa môže stať, Človek nikdy nevie), v pražskom Barandove (Osud) a v štúdiu IMT Smile na bratislavskej Kolibe.

Okrem spolupráce s Kalim v pesničke Poď so mnou, na ňom nájdeme aj ďalšie zaujímavé hudobné počiny. Napríklad duet so Szidi Tobias v skladbe Podaj mi ruku alebo tiež spojenie s českou kapelou Chinaski v piesni Osud.

IMT Smile prežívajú veľmi úspešné obdobie, o čom svedčí aj fakt, že vypredávajú jeden koncert za druhým. Vypredaný je tiež vianočný koncert v Bratislave, ktorý je naplánovaný na 7. decembra, preto kapela pridala ďalší „bratislavský“ termín, 8. december. Vstupenky sa rýchlo míňajú aj na vystúpenie v Košiciach (14. decembra). IMT Smile preto aj v metropole východu pridávajú ďalší koncert (15. december).

Albumom Budeme to stále my IMT Smile dokazujú, že patria medzi absolútnu špičku slovenskej hudobnej scény.

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.