Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kapela Gladiator nahráva svoju prvú vianočnú skladbu, album vyjde na Štedrý deň

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Novinka s názvom Keď som s ňou je prvým oficiálnym singlom z nového albumu skupiny Gladiator, ktorý vyjde ma Štedrý deň 24. decembra.

Autorom hudby aj textu je Georgio Babulic.

Už v minulosti napísal Georgio Babulic svojej manželke Martine skladbu, napríklad tesne pred jej narodeninami, keď nevedel, aký darček jej dať. „Vtedy som zavolal kamarátovi do štúdia a nahral som jej skladbu. Bol to veľmi netradičný darček, torta a pesnička,“ uviedol Georgio.

„V pesničke Keď som s ňou som vyjadril svoje pocity, ktoré mám a každý deň sa presviedčam, že je to tak. Je to moja celoživotná múza. Odkedy ju počula, tak mi občas napíše, že ma ľúbi, pretože som jej napísal peknú pesničku,“ dodal.

Ku skladbe Keď som s ňou skupina natočila aj nový videoklip, ktorého režisérom je Laco Rychtárik. „Osudovú ženu vo videoklipe si zahrala Zuzana Onderišinová a spolu s Mikom stvárnili príbeh dvojice, ktorý sa začína spoločnou cestou v aute. V prvej časti klipu teda vidíme to krásne, čo k úvodu každej lásky patrí,“ priblížil dejovú líniu režisér a dodal: „No v skutočnom živote prídu aj otrasy, niekedy menšie a niekedy väčšie. Miko so Zuzkou havarujú, a ako to dopadne, si fanúšikovia môžu pozrieť vo videoklipe."

„Dátum vydania sme zvolili z viacerých dôvodov. Jednak v tomto termíne ešte nikto nevydal, aspoň podľa našich vedomostí, album a zároveň na albume bude aj naša prvá vianočná skladba, ktorú v týchto dňoch nahrávame,“ povedal frontman skupiny Miko Hladký.

Na albume s názvom Deň, čo mal dávno prísť sa objavia aj skladby, ktoré Gladiator vydal ako single od roku 2014, keď vyšiel zatiaľ ich posledný štúdiový album 13.

Zdroj: TASR

Photo: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.