Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Skladba Vŕba od kapely Desmod dostala krásny klip: V hlavnej úlohe Bolek Polívka

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nakrúcal sa v susednej Prahe a zahral si v ňom populárny herec Bolek Polívka, ktorý je fanúšikom kapely.

Vŕba je v poradí už piatym singlom z deviateho štúdiového albumu Molekuly zvuku, ktorý vydali ešte v októbri minulého roka. „Album Molekuly zvuku nám krstil Milan Lasica, vo videoklipe hrá Bolek Polívka. To sú veľké mená, ktoré sa spájajú s týmto albumom. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo získať Bolka Polívku, bolo to odvážne ho osloviť, ale oplatilo sa. Bolek je úžasný chlap a profesionál na pľaci. Po nakrúcaní sa bavil so všetkými veľmi milo a priateľsky. Poznáme sa s Bolkom už veľmi dlho, keď máme niekde blízko koncert, tak ako náš fanúšik sa príde pozrieť, naposledy bol aj so synom,“ pochválil sa líder kapely Mário Kuly Kollár.

Klip o medziľudských vzťahoch sa nakrúcal v Prahe a okolí. "Otec v ňom má dcéru, ktorú vychováva sám a tá dcéra sa jedného dňa vydá. On s ňou zdieľa všetky radosti aj starosti. Ale ona mu zrazu zmizla zo života, vydala sa, založila si svoju rodinu a odišla preč. Tak otec stratil svoju bútľavú vŕbu, ktorej mohol povedať všetko, a ktorej dôveroval. No a má to krásnu pointu. Otec si splnil sen, o ktorom snívali so svojou dcérou už dávno,“ dodal Kuly.

V klipe Vŕba si zahrali aj všetci členovia skupiny Desmod. V tej istej zostave sa predstavia v októbri na turné v Českej republike, kde odohrajú spolu až jedenásť koncertov.

Zdroj, Photo: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.