Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Cez prázdniny do divadla? Pozýva Štúdio L+S!

V Štúdiu L+S sa bude hrať aj počas divadelných prázdnin.

V júli si tak prídu na svoje všetci divadelní fanúšikovia, ktorým počas roka nezostáva na návštevu divadla čas, ale tiež tí, ktorí večer v divadle považujú za zmysluplne strávený voľný či dovolenkový čas.

Leto v Štúdiu L+S odštartovalo v utorok 3. júla komédiou Milana LasicuListy Emilovi, ktorá sa hrá už 4 roky, no napriek tomu je neustále vypredaná.

Anglická konverzačná komédia Rybárik kráľovský, ktorú divadlo uvedie 7. júla, je v spôsobe humoru sokratovská, múdra, ale aj plná paradoxov, iskrenia ducha, krutého sarkazmu a hravej irónie. Toto všetko vyvažuje až sentimentálnou láskavosťou a zhovievavosťou ku každodenným slabostiam človeka. Spolu s priateľmi si preto nenechajte ujsť skvelé výkony Milana Lasicu, Milana Kňažka a Emílie Vášáryovej.

Predstavenie Starí majstri, v hlavných úlohách s Milanom Lasicom a Martinom Hubom, je počas Leta v Štúdiu L+S na programe 8. júla.

Po nich prídu 10. júla na scénu Staré dámy – komédia s dvoma excelentnými slovenskými herečkami – Zdenou Studenkovou a Kamilou Magálovou. Pre veľký úspech sa bude táto inscenácia hrať aj 14. júla.

Záver júlového programu v „Esku“ bude patriť tradičnému koncertu Milana Lasicu a Petra Lipu. Dvaja bardi slovenskej kultúrnej scény k svojmu spoločnému koncertu povedia vždy niekoľko historiek a postrehov zo svojho života. Z koncertu sa tak stáva večer plný nielen dobrej hudby, ale aj humoru. A ak vás ešte dovtedy nechytí dovolenková nálada, po tomto večere ju budete mať určite.

Aby Leto v Štúdiu L+S bolo skutočne o pohodovej letnej atmosfére, aj tento rok divadlo pre divákov pripravilo niečo chladené na privítanie a samozrejme aj dobrú klímu!

Zdroj + Photo: PR Správa

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.