Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Robo Opatovský v novej skladbe prezrádza, ako spoznal svoju osudovú ženu!

Najkrajšie skladby vznikajú z lásky a celkom náhodou. Dôkazom je aj novinka Roba Opatovského s príznačným názvom „Náhodná“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Robo Opatovský prichádza s novinkou. Skladba „Náhodná“ je o prvom stretnutí s jeho životnou láskou, manželkou Katkou.

Vznikla príznačne – celkom náhodou. Prvotným impulzom bol gitarový riff talentovaného muzikanta Andreja Urminského, ku ktorému sa postupne nabalila ďalšia nádherná melódia a slová.

„Môj gitarista Andrej Urminský sa rozohrával pred koncertom a zahral jeden zaujímavý gitarový riff, ktorý sa mi zapáčil a ten bol základom pesničky. Rozpracoval ho a ja som si k tomu vymyslel nejaké melodické linky. Skladba sa nám štýlovo hodila do koncepcie unplugged albumu, ale nikto z nás neočakával, že to bude jedna z najobľúbenejších skladieb našich fanúšikov počas turné. „Náhodná“ teda naozaj vznikla úplnou náhodou,“ vyvsetľuje Robo Opatovský.

Autorom textu je Michal Mifkovič, s ktorým Robo spolupracoval pred pár rokmi na albumoch „2012“ a „Môj život“, o produkciu sa postaral gitarista Andrej Urminský.

V pesničke Robo ospevuje svoju životnú lásku. „Michalovi som rozpovedal príbeh prvého „náhodného“ stretnutia s mojou ženou Katkou. Bolo to v lete na kúpalisku v Rakúsku. Zapáčila sa mi na prvý pohľad, akurát ona sa so mnou už nechcela stretnúť. Mala pocit, že rande s muzikantom je len strata času, nakoľko mala na šoubiznis svoj vyhranený názor. Až po troch týždňoch ju „ukecali“ kamarátky, aby mi predsa len dala šancu a išla so mnou na kávu. No a odvtedy sme spolu 12 rokov. Niekedy to tak býva, že tie najneočakávanejšie „náhodné“ stretnutia bývajú „osudové“,“ prezradil Robo Opatovský.

K skladbe „Náhodná“ stihol Robo nakrútiť aj netradičný videoklip. Hlavnými hrdinami sú v ňom jeho fanúšikovia. Vznikol počas tohtoročného Unplugged turné.

Zdroj: PR SPRÁVA, YouTube

Photo: Robo Opatovský (official fan page/FCB)

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.