Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Najkrajšia Slovenka je z Humenného! :-)

Titul Miss Príjemný hlas získala Radka Grendová.

DOMINIKA GRECOVÁ (20) z Humenného sa v sobotu večer stala novou Miss Slovensko pre rok 2018.

Najkrajšia Slovenska za rok 2018 v štúdiu Rádia Jemné (foto: Rádio Jemné)

Porote opäť predsedala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. Boli v nej Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, módny dizajnér Michael Kováčik, doktorka Alena Pallová z Inštitútu estetickej medicíny, riaditeľka predaja formátov pre strednú a východnú Európu Andrea Gavačová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, známy český herec Jaromír Hanzlík a Mister Global 2016 Tomáš Martinka.

Finalistky už 23. ročníka si rozdelili aj vedľajšie ocenenia. Eva Miss Sympatia sa stala Nicole Hromkovičová, prvej vicemiss Radke Grendovej patrí aj titul Miss Drive a Miss Príjemný hlas, druhá vicemiss Jasmina Tatyová si odniesla aj tituly Miss Press a Miss Pierot, titul Miss Gosh získala Katarína Očovanová.

Program galavečera ponúkol divákom elegantnú fashion šou a viacero hudobných čísiel v podaní Dary Rolins, Emmy Drobnej, Tomáša Buranovského a skupiny Elán, ktorá v premiére predstavila novú pieseň Ľúbim ťa. Tá je zároveň pilotným singlom z pripravovaného nového albumu.

Moderátorom večera bol rovnako ako pred rokom Libor Bouček.

Nová Miss Slovensko 2018 získala postup na Miss World 2018, honorovanú zmluvu, osobné auto, dovolenku pre dve osoby a mnoho ďalších zaujímavých cien. Prvá vicemiss Slovensko 2018 pocestuje v druhej polovici roka na svetovú súťaž Miss International, druhá vicemiss bude zastupovať Slovensko na súťaži Miss Supranational.

Svoju vlastnú miss si opäť zvolili aj poslucháči Rádia Jemné. Revúčanka Radka Grendová získala titul finalistky s najpríjemnejším hlasom a vystriedala tak minuloročnú víťazku Simonu Strakovú.

Miss Príjemný hlas 2018, Radka Grendová (foto: Rádio Jemné)

Miss Príjemný hlas 2018 Radka Grendová a obchodný riaditeľ spoločnosti RS Denis Roman počas galavečera Miss Slovensko 2018 (foto: Rádio Jemné)

Zdroj, photo: TASR; Archív Rádio Jemné; miss-slovensko.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.