Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Hádajte, kto bude predskokanom na slovenskom koncerte Jamesa Blunta? ;-)

Hudobník vystúpi v Bratislave 10. mája.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Hudobník James Blunt, ktorý v rámci svojho svetového turné THE AFTERLOVE TOUR vystúpi 10. mája 2018 v bratislavskej NTC aréne, si už vybral svojho predskokana na slovenskom koncerte.

Z ponúkaných interpretov ho najviac zaujala 24-ročná Emma Drobná.

"My sa aj s kapelou veľmi tešíme! Keď mi to oznámil manažér, tak som tomu nechcela veriť. A už sa na to veľmi teším, predsa len, jeho všetci veľmi dobre poznajú, takže už len stretnutie so spevákom, a jedným z mála mužov, ktorý všetkým babám tvrdí, že sú krásne, bude príjemné," potešila sa Emma.

Popri hitoch Jamesa Blunta (You’re Beautiful, Goodbye My Lover, Carry You Home…) zaznejú na koncerte aj Emmine hity Smile alebo Words.

Rodáčka z Nového Mesta nad Váhom sa narodila 24. marca 1994. Štúdium absolvovala v Dánsku a po maturite dva roky žila a pracovala v Londýne. V decembri 2015, po návrate na Slovensko, sa stala víťazkou speváckej súťaže Československá SuperStar. V závere roka 2015 vydala svoj debutový album autentických záznamov živých vystúpení zo semifinálových a finálových kôl SuperStar. Vzápätí sa stala jednou z hviezd televíznej šou Tvoj tvár znie povedome.

Emmin autorský singlový debut Smile prišiel v septembri 2016 a stal sa najhranejšou skladbou v slovenskom éteri. O necelý rok neskôr predstavila dlhoočakávaný druhý autorský singel Words v sprievode videoklipu, ktorý nakrútila vo Veľkej Británii.

V roku 2017 zažiarila Emma ako súťažiaca v tanečnej šou Let´s Dance. V tom istom roku, na jeseň 2017, vydala debutový album You Should Know.

Emma Dobná vystúpi ako hosť Jamesa Blunta na jeho koncerte 10. mája v bratislavskej NTC Aréne o 19:00.

Zdroj: teraz.sk/magazín

Photo:

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.