Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Rádio Jemné číta deťom v nemocnici – Košice

Rádio Jemné v spolupráci s darcovským portálom dakujeme.sk a za pomoci Woow Toys a Panta Rhei pripravilo tri čítania v detských nemocniciach, aby spríjemnilo deťom predvianočný čas, ktorý musia stráviť na lôžku.

Moderátorka Hudobného menu Viki Lancošová navštívila deti, ktoré sú hospitalizované v Detskej fakultnej nemocnici na Kramároch v Bratislave, Lukáš Pinček, moderátor Príjemného rána, sa zase vybral za deťmi do Detskej fakultnej nemocnice v Banskej Bystrici. Poslednou zastávkou bola Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Košiciach, kde urobil malým pacientom radosť Peter Tarasovič z Večerného relaxu.
Aj na východe Slovenska sa deti potešili knižkám od Panta Rhei s.r.o. v spolupráci s Panta Rhei, n.o.
a hračkám od Woow toys a dobrý pocit mal z celej akcie aj Peter Tarasovič: „Bolo to veľmi fajn, deti sa potešili, trochu sme si počítali, trochu sa porozprávali a verím, že vďaka nám strávili deň v nemocnici príjemnejšie. Želám im skoré uzdravenie a pekné sviatky.“

Pozrite si video z návštevy:
https://www.youtube.com/watch?v=COEibO5qCiw

A my ďakujeme našim partnerom, vďaka ktorým sme tieto tri čítania mohli zrealizovať: Knižky pre deti do tohto projektu venovalo Panta Rhei s.r.o. v spolupráci s Panta Rhei, n.o.

Hračky venovalo hračkárstvo na brehu Dunaja Woow toys.
www.woowtoys [Rádio Jemné číta deťom v nemocnici – Košice]

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.