Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Konečne: Adam Ďurica predstavuje svoj prvý vianočný song!

Skladba dostala názov Na Vianoce.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Adam Ďurica, niekoľkonásobný víťaz ankety OTO v kategórii Spevák roka, len nedávno uzavrel jesennú časť turné – SPOLU TOUR – a už má pre fanúšikov ďalšie prekvapenie – vianočné!

Singel Na Vianoce, v ktorom vystupuje aj Bratislavský detský spevácky zbor, vznikol mesiac pred tohtoročnými Vianocami.

Vianoce sú sviatky lásky, pokoja a rodinnej pohody. Je to najkrajší čas v roku, lebo ho väčšinou trávime s rodinou a najbližšími. Spoločnej večeri pri štedrovečernom stole však predchádza množstvo príprav, predvianočný zhon a stres spojený s naháňaním darčekov, veľkým upratovaním či vysokým pracovným nasadením.

A práve o tomto je aj Adamova najnovšia pieseň Na Vianoce.

„K zloženiu piesne ma inšpirovali minuloročné Vianoce, keď som na poslednú chvíľu behal po obchodoch, nakupoval darčeky a posledné drobnosti, ktoré nám ešte chýbali k prípravám štedrej večere. V tej chvíli som si uvedomil, že sa všetci strašne naháňame za materiálnymi vecami,” spomenul si Adam na minuloročné sviatky, „kým si všetci spoločne vychutnáme rodinnú pohodu za stolom a začneme sa venovať jeden druhému, prekonávame zbytočný stres. Mojou novou pesničkou som chcel poukázať na tie naozajstné hodnoty, ktoré sú v živote dôležité. Oveľa podstatnejšie, ako všetko to materiálno, je mať okolo seba ľudí, ktorých máme najradšej a tešiť sa z toho, že sme zdraví, šťastní a hlavne, že môžeme tieto chvíle stráviť spolu.“

Koniec roka býva v hudobnej branži veľmi rušným obdobím. Interpreti vystupujú na rôznych koncoročných podujatiach a vianočných večierkoch, sú hosťami na rôznych eventoch a zväčša sa až do štedrého dňa ani nezastavia. Možno práve o to viac si potom vedia vychutnať chvíle voľna strávené s rodinou.

„Ja nakupujem darčeky vždy na poslednú chvíľu, pretože mám pocit, že december je jeden z najkratších mesiacov v roku. V tomto období vždy veľa hráme, s čím je spojené aj časté cestovanie. Preto mi na vianočné prípravy ostáva len veľmi málo času. Práve o tomto je aj moja nová vianočná pesnička,” prezradil Adam.

Zdroj, Photo: PR správa; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.