Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Spevák Miro Jaroš vie, ako na (ne)poslušné deti!

Za CD Pesničky pre (ne)poslušné deti získal zlatú platňu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Spevák Miro Jaroš má dôvod na radosť! Získal zlatú platňu za album Pesničky pre (ne)poslušné deti (2014). Interpret, ktorý vlani vydal okrem nahrávky pre deti aj štúdiovku #5, sa z úspechu veľmi teší: "Detský album si trh vyžiadal sám. Po úspechu mojich motivačných pesničiek bolo jasné, že rodičia majú o takúto hudbu záujem."

Ani v najbližších dňoch Miro Jaroš neplánuje oddychovať: "Nemám čas oddychovať, aj teraz som v štúdiu. Objavil som mladú talentovanú speváčku Lauru, s ktorou práve teraz tvoríme pesničky. Baví ma objavovať talenty a pomáhať im, ak v nich vidím potenciál!"

Rodák zo Žiliny chce čoskoro nakrútiť videoklip a tiež nové DVD pre deti, ktoré vydá ešte tento rok. Okrem toho má v pláne vyhlásiť verejný kasting a nájsť tak nového speváka: "Áno, rozmýšľali sme nad tým. Dnes máme veľa nových speváčok, ale mám pocit, že mužské hlasy sa z rádií vytratili, takže budeme hľadať mladého talentovaného chalana, ktorý zaplní dieru na trhu."

Miro Jaroš sa v roku 2004 prihlásil do súťaže Slovensko hľadá SuperStar, kde skončil na šiestom mieste. Na konte má štúdiovky Exoterika (2005), Tlaková níž (2008), Tráva musí rásť (2010) či výberovku Všetko najlepšie (2012). Je autorom kníh pre deti, ku ktorým zverejnil aj piesne s videoklipmi – Čisté rúčky (2013), Čarovné slovíčka (2014), Na ceste (2014) a Pri stole (2014).

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.