Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kto sú tie dva hlasy, ktoré sa ráno ozývajú z éteru Jemných?! ;-)

Ich hlasy sa z éteru Rádia Jemné ozývajú pravidelne – vždy v pondelok, stredu a piatok. IVKA a VIKTOR sú spolutvorcami Príjemného rána s Lukášom a poslucháčom odovzdávajú svoje cenné, ale aj ostré rady do života! Aby ste ich spoznali ešte o čosi viac, nech sa páči, tu je ich krátka vizitka.

IVKA: Som mama, manželka a majiteľka módnej značky. Denne som však aj psychológ, lekár, učiteľ, upratovačka a všetko, čo si dokážete predstaviť. Mám 24 rokov a 4-ročného syna Riška. Milujem tanec a hudbu. Okrem iného aj čokoládu☺, vlastne nielen čokoládu, ale všetko sladké. Vraj to preháňam so smajlíkmi☺, myslím si, že to nie je pravda!☺☺

Milujem pozitívnu energiu a dobrých ľudí. Každý môj deň sa začína s úsmevom. Rada snívam a hľadám vo veciach vždy to najlepšie. Riadim sa heslom: „Zjedz všetko, čo nezje teba!”☺ Veľmi rada relaxujem pri hudbe. Najlepšie sa mi počúva cestou v aute. Som večné dieťa a dokážem sa tešiť z tých najmenších vecí. To som ja!☺

VIKTOR: Som znalec kultových bratislavských kaviarní, mám rád svoju pohodu, dobré víno, dobrých kamarátov, dobrý film a dobré aj krásne ženy.

Keď vyjde slnko a sú ideálne podmienky, rád si zahrám tenis. Viem dobre variť. Veľa žien sa mi z dvoch dôvodov ochotne zdôverí so svojimi tajomstvami. Viem počúvať a som pragmatik. Cez to všetko u mňa v byte nenájdete dámsku zubnú kefku. Na pravú lásku stále verím.

Zdroj: Archív Rádio Jemné

Photo: Archív Rádio Jemné

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.