Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Blížia sa Vianoce, nechcete poslať elektronickú pohľadnicu?

Slovenská pošta spúšťa službu s názvom „Moja pohľadnica“.

Pohľadnicu z dovolenky alebo k blížiacim sa vianočným sviatkom si môžu ľudia sami navrhnúť a odoslať elektronicky. Pošta ju následne vytlačí a adresátovi klasicky doručí do schránky.

Cez Slovenskú poštu sa dá poslať "Moja pohľadnica".

"Verím, že vďaka produktu Moja pohľadnica na jednej strane vyhovieme zákazníkom, ktorí chcú posielať svojim blízkym osobné a originálne pohľadnice a na druhej strane vykompenzujeme pokles záujmu o klasické poštové služby," vysvetlil generálny riaditeľ Slovenskej pošty Róbert Gálik.

Nová služba je už dostupná na stránke Slovenskej pošty a zákazník má možnosť vybrať si z dvoch formátov. K dispozícii sú preddefinované motívy, ale možno využiť aj vlastnú fotografiu a vlastný text.

Klient dostane po uhradení sumy informáciu na e-mailovú adresu, ktorú zadal pri vytváraní objednávky. Jednu pohľadnicu je možné poslať viacerým adresátom.

Pošta následne doručí pohľadnicu v rámci Slovenska do troch pracovných dní odo dňa objednania. V prípade posielania pohľadnice do zahraničia sa podľa pošty cena aj dĺžka dodania adekvátne zvyšuje, je však stále nižšia ako v prípade klasických pohľadníc.

Zdroj: TASR

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.