Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kráľovská rodina: Bude to aprílové dieťa! :-)

Kensingtonský palác to oznámil na sociálnej sieti Twitter. "Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgea s radosťou potvrdzujú, že v apríli 2018 čakajú dieťa."

Zatiaľ posledné tehotenstvo 35-ročnej vojvodkyne z Cambridgea bolo oznámené v septembri. Kate však musela v dôsledku zdravotnej ťažkosti hyperemesis gravidarum (nadmerného dávenia v ťarchavosti) zrušiť svoj oficiálny program. Na verejnosti sa znova objavila až začiatkom októbra.

Až doposiaľ neboli zverejnené žiadne podrobnosti ohľadne toho, kedy sa má populárnemu páru narodiť tretí potomok. Niektoré stávkové kancelárie však už začali ponúkať možnosť staviť si na meno, ktoré by hypoteticky mohol dostať. Populárnou medzi možnosťami je napríklad Diana, teda meno Williamovej zosnulej matky.

William a Kate už majú dve deti – štvorročného princa Georgea a dvojročnú princeznú Charlotte. K oznámeniu o očakávaní tretieho potomka došlo v čase, keď sa kráľovský pár pripravoval na ďalší veľký míľnik – Georgeov prvý školský deň.

Nový potomok Kate a Williama bude po svojom starom otcovi, otcovi a dvoch starších súrodencoch v poradí piatym následníkom britského trónu.

Zdroj: teraz.sk

Photo: dailymirror.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.