Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kamil Peteraj o speváčke Kristíne: Nádherne spieva po slovensky, má krásnu výslovnosť…

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mať srdce ♥, tak sa volá štvrtý štúdiový album speváčky Kristíny. Vychádza v klasickej aj deluxe verzii – v symbolickom počte 2017 kusov. Album je úspešný od prvej chvíle, za predaj už získal trojnásobnú platinovú platňu.

Kristína už z najnovšieho albumu predstavila aj videoklip k piesni Zradila nás chémia.

Album ponúka celkom sedemnásť skladieb, na ktorých pracovala tri roky. "Tento album je veľmi emočný, má rôzne témy, ktoré mňa ako speváčku posúvali vpred. Je veľmi temperamentný, je v tom opäť východoslovenský temperament," nechala sa počuť speváčka.

"Aj ja musím povedať, že tiež považujem za šťastie, keď som v pravej chvíli ukázal prstom, že toto dievča ma zaujíma. Ona vošla potichu a inými dverami do slovenského šoubiznisu. Nikde nesúťažila, mala v sebe inú krásu, ktorú akoby ani štandardný šoubiznis nevidel. Nádherne spieva po slovensky, má krásnu výslovnosť, má fyzickú krásu, má to v poriadku aj vo svojom srdci a preto sa s ňou veľmi dobre robí. Kristína nie je speváčka, ktorá sa vyvíja skokovitým spôsobom, ona rastie po centimetroch, má vytrvalosť, pracuje na sebe, čo je strašne dôležité v populárnej hudbe. Za posledných päť rokov si získala publikum na Slovensku, na Morave aj v Čechách," povedal o Kristíne textár Kamil Peteraj.

Zdroj: teraz.sk; YouTube

Photo: Kristína Peláková /FCB OFFICIAL

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.