Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Celeste Buckingham a Samo Tomeček majú spoločnú skladbu!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

O vskutku netradičné hudobné spojenie sa postarala ostrieľaná dvojica Samuel Tomeček a Celeste Buckingham! Výsledok? Veľmi zaujímavý – v podobe skladby Shoes, ku ktorej už interpreti natočili aj video.

Autorkou textu je Celeste Buckingham, ktorá sa spolu so Samuelom podieľala aj na tvorbe hudby. Mala vraj dve podmienky: aby skladba bola v anglickom jazyku a aby to nebola balada.

„Som veľmi rada, že sa nám so Samuelom podarilo zložiť a naspievať duet. Poznáme sa už dlhšie a potešilo ma, keď ma oslovil na spoluprácu,“ prezradila Celeste.

„Pri skladbe Shoes som vedel, že je to pesnička pre dvoch spevákov, a priznám sa, že Celeste bola moja absolútne prvá a jediná voľba. Obdivujem ju ako speváčku a zároveň sme si sadli aj ľudsky. Kamarátime sa aj v súkromí, takže k spolupráci prišlo prirodzene. Som veľmi rád, že sa to podarilo zrealizovať a že sme k pesničke natočili aj videoklip,“ dodal Samuel.

Skladba „Shoes“ je v anglickom jazyku, videoklip sa nakrúcal na Slovensku – v Banskej Štiavnici, v Jasnej a na Donovaloch, pod režisérskou taktovkou Michala Nemtudu.

Zdroj: PR SPRÁVA; YouTube

Photo: PR SPRÁVA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.