Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Leonardo Di Caprio, Johnny Depp, Ben Affleck, Brad Pitt ani Harrison Ford už nie sú najlepšie platení herci!

Najlepšie platenými filmovými hercami súčasnosti sú Mark Wahlberg a Emma Stone!

Vyplýva to z rebríčkov, ktoré zverejnil magazín Forbes.

Mark Wahlberg zarobil podľa rebríčka za ostatný rok celkovo 68 miliónov dolárov (pred zdanením). Na druhú priečku tak odsunul hrdinu akčných filmov Dwayna Johnsona, ktorého zárobok dosiahol 65 miliónov dolárov. Za bronzovým Vinom Dieselom (54,5 milióna) sa umiestnili Adam Sandler (50,5 milióna) a Jackie Chan (49 miliónov).

Prvú desiatku doplnil Robert Downey Jr. (48 miliónov dolárov) a Tom Cruise (43 miliónov), ako aj tri megahviezdy indickej kinematografie – Bollywoodu – Shah Rukh Khan (38 miliónov), Salman Khan (37 miliónov) a Akshay Kumar (35,5 milióna).

Hviezdy ako Tom Hanks, Samuel L. Jackson, Matt Damon, Ryan Reynolds a Ryan Gossling sa umiestnili v druhej desiatke najlepšie zarábajúcich hercov.

V rebríčku už ale nefigurujú Leonardo Di Caprio, Johnny Depp, Ben Affleck, Brad Pitt ani Harrison Ford.

Najlepšie zarábajúcou herečkou súčasnosti je Emma Stone s 26-mi miliónmi dolárov pred Jennifer Aniston (25,5 milióna dolárov) a Jennifer Lawrence (24 miliónov). Nad hranicu 20 miliónov dolárov sa už nedostala žiadna z ďalších herečiek, platí to aj o štvrtej Melisse McCarthyovej (18 miliónov) a piatej Mile Kunis (15,5 milióna). Na šiestom mieste sú zhodne so 14-timi miliónmi dolárov Emma Watson a Charlize Theron, na ôsmom mieste sa zhodne s 12-timi miliónmi umiestnili Cate Blanchett a Julia Roberts pred desiatou Amy Adams s 11,5 milióna dolárov.

Zdroj: teraz.sk

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.